Diskuze

Vysoké procento klientek je s výsledkem zákroku spokojeno, většinou se neobjevují žádné komplikace. Pokud ano, jsou pouze mírné a trvají většinou 2-3 dny – u některých klientek se mohou objevit modřiny či otoky. Většina z nich jej doporučuje i ostatním.

Recenze

Recenze na botox rtů a jejich zvětšení injekčními výplněmi jsou napříč internetovými diskusemi většinou pozitivní. Níže najdete vybrané recenze těch které zákrok podstoupili:

  • Než jsem šla na botoxu poprvé, měla jsem o tom nějaké povědomí, něco jsem si načetla, pozjišťovala na internetu a samozřejmě to probrala i kamarádkami, některé z nich již zákrok několikrát podstoupili. Věděla jsem, že to není výkon který zcela promění můj obličej v něco, co už lidé nerozpoznají, je extrémně neinvazivní a neuvěřitelně běžný. A tak jsem se během návštěvy kliniky za účelem opětovné aplikace botoxu pro vyhlazení vrásek odvážila zkusit i zvětšení rtu. Můj život byl navždy změněn. Dostala jsem čtyři malé injekce a udělalo to neuvěřitelně velký rozdíl v tom, jak se cítím, když se usmívám. 
  • Je to moje nejlepší zkušenost, kterou jsem kdy měla, pokud jde o botox a výplň rtů. Naprosto zbožňuji výsledky, kterých se mi dostává.
  • Konečný výsledek mi dal výraznější, našpulený vzhled bez přidání dalšího objemu a obzvláště zbožňuji tu extra trochu definice, kterou vytvořil kolem mého Amorova luku (okraj horního rtu).
  • Konečně sama sebou. Tato malá úprava, která mi přijde velmi příjemná, mi poskytuje přesně to co mám ráda. Přidá na jemnosti a není to tak zásadní rozdíl jako při zvětšení výplní, všechno je velmi přirozené. Po zákroku slýchám od kolegů v kanceláři slova jako „Páni, vypadáš tak zářivě“. Takže za mě mise splněna.

Hodnocení

98% klientek si zákrok vychvaluje a chodí na něj opakovaně. Pokud jsou nějaké negativní hodnocení, týkají se spíše přístupu klinik a lékařů ke klientkám. To lze přisoudit vysokému počtu zákroků a někde se prostě chovají jak ve velkovýrobě a ztrácí se osobní přístup. Takže doporučení je, vyberte si kliniku nebo lékaře s dobrým hodnocením. Můžete pokračovat na stránku otázky a odpovědi nebo si níže přečíst slova těch, kteří zákrok podstoupili.

Konkrétní zkušenosti, hodnocení a recenze

Pokud máte zájem nechat si zvětšit rty, ale nechcete jít cestou výplní, je to skvělá alternativa. Při ceně za tento zákrok nebudete mít díru v peněžence a pokud se vám nebude líbit výsledek, botox se vstřebá přibližně za čtyři měsíce. Jsem maximálně spokojena.

Se svými zkušenostmi jsem tak spokojená a výsledky jsou NEUVĚŘITELNÉ. Nemohu dostatečně poděkovat panu doktoru za jeho odborné znalosti, dovednosti i přístup. Nikdy jsem si nepředstavovala, že to bude tak dobré. Nyní se mohu usmívat a smát se, aniž bych si přikládala ruku na ústa, protože už to není moje největší nejistota. Doktor byl během celého procesu úžasný, ode dne, kdy jsem se s ním setkala na konzultaci. Než jsem vstoupila do ordinace, ovládala mě nervozita. Díky němu jsem se cítila uvolněně a věděla jsem, že mu mohu věřit, že přesně ví, co dělá, aby vyhověl mému vysněnému výsledku. Během procesu hledání správné dávky pro můj tvrdohlavý sval na rtu mi vše důkladně vysvětloval. To ukazuje, že miluje to co dělá a má snahu každému je pomoci, aby se cítil šťastný a sebevědomý.

Během jedné z mých návštěv jsme s doktorem hovořili o stavu mých rtů a různých dostupných možnostech, jak přidat rtům plnosti. Co na něm miluji je to, že vždy navrhuje začít s něčím konzervativním a následně navázat. V mém případě jsem se rozhodla vyzkoušet botox před tím, než bych šla do výplní. Samotný proces byl jednoduchý – pouhé 4 jednotky pro horní ret. Jen pro ostatní musím poznamenat, že několik dní poté jsem měla rty velmi zvláštní. Pro mě to bylo skoro jako být trošku po injekci od zubaře, takže bylo divné dělat věci jako nanést si balzám na rty nebo si mnout rty. Ale je to zcela normální a tento pocit po několika dnech zmizí.

Před zákrokem jsem měla takový gumovitý úsměv, který byl trošku nakřivo. Chtěla jsem zkusit botox, abych si trochu spravila horní ret, abych měla přirozenější úsměv. Funguje to skvěle.

Pokud jde o výsledky, jsou velmi jemné. Je to jen týden, co jsem byla na zákroku a může trvat až dva týdny, než se plně projeví, ale mám pocit, že je to docela blízko konečnému výsledku. Můj horní ret je mírně vytočený a vrhá malý stín, díky kterému vypadá plnější. Také vypadá měkčí - jsem obecně velmi napjatý člověk, včetně svalů v obličeji, takže botox způsobil, že moje ústa vypadají méně přísně. Celkově jsem s výsledkem velmi spokojená a jsem ráda, že doktor navrhl vyzkoušet botox, než se pustím přímo do výplní.

Co se znám, vždy mi šla vidět horní dáseň když jsem se usmála. Byla jsem kvůli tomu tak nejistá, že jsem se naučila buď se na fotkách neusmívat nebo se nefotit vůbec. Někdo, kdo to myslel dobře, mi řekl: „Ve skutečnosti to nevypadá tak špatně když se usmíváš.“, což pro mě znamenalo, že všichni ostatní si toho všímají. Jakmile jsem se dozvěděla, že botox lze použít k tomu, aby se rty nezvedali tak vysoko když se usmívám nebo mluvím, byla jsem šťastná že existuje řešení. Nyní se mohu smát a fotit se s jistotou jako nikdy předtím! Udělalo to velký rozdíl v tom, jak se cítím.